רוניתביטון
FacebookTwitterLinkedinPinterest

רונית ביטון

אסטרטגיה, הרצאות ושיווק בדיגיטל
דף הבית >> רונית ביטון


רונית ביטון, נעים להכיר

כשרוצים להגיע לתוצאות
 
להגדיל חשיפה, להגביר את המעורבות,תנועה ולייצר מכירות – אלו התוצאות שאתם יכולים לקבל באמצעות שיווק נכון באמצעות הדיגיטל.

נעים מאד, שמי רונית ביטון, ייעוץ, שיווק ודיגיטל-  מספקת פתרונות ואסטרטגיה שיווקית בדגש על הדיגיטל,  מתן ייעוץ וליווי  לB- 2B ול-C2B להגדלת הנוכחות העסקית והמכירות באמצעות כוחו של הדיגיטל ולא רק.
מתן שירותי ייעוץ, ליווי למנהלי שיווק, לבעלי חברות ולעסקים קטנים ובינוניים וכן גם לעמותות, אקדמיה ומגזר ציבורי.
 

הסיפור שלי

את דרכי העסקית התחלתי בחברת אמדוקס, בתור דירקטורית ומנהלת פרויקטים טכנולוגים בינלאומיים. לאחר 15 שנים בחברה, החלטתי לצאת לדרך עצמאית, ולהיכנס לעולם האינטרנט כמשווקת עסקים וארגונים. במהלך העבודה, הבנתי שהדבר שמניע אותי, הוא, לעזור לחברות ועסקים להגדיל את החשיפה והתנועה, ולהפחית את החרדות מהחשיפה במדיה החברתית.
 
החלטתי להתמקצע בתחום וללמוד ניהול מדיה חברתית, כדי לעזור ללקוחותיי להגיע לתוצאות, ולתת להם כלים לעבודה נכונה.
 
עם השנים, צברתי ניסיון רב בעבודה עם מוסדות אקדמאים, ארגונים, וחברות בתחומים מגוונים. למדתי מה עובד יותר ופחות, ואני מביאה את הידע הזה מהמגרש של הגדולים, גם לעסקים קטנים ועצמאיים, ויודעת לרתום את החוזקות משני העולמות האלה, לטובת הלקוח.
הניסיון שלי הוא עדכני ומעשי מהשטח, ובמקביל לעבודה בתחום אני גם מרצה בקורסים, מעבירה הדרכות וסמינרים ברחבי הארץ, ומפתחת קורסים ייחודיים בסושיאל ליד – תוכניות לימוד מרוכזות המציעות כלים פרקטיים שיכולים לנבא הצלחה מיידית.

 
 

6 דברים שלא כולם יודעים עליי

- אני תלמידה נצחית, אוהבת ללמוד ולהתעדכן כל הזמן בתכנים מקצועיים מכל העולם
- אני מקפידה להשקיע בהתפתחות האישית, ומאמינה שחוסן נפשי הוא עוצמה שיש לטפח
- אני ממש אוהבת מדיטציות (קצרות)
- אני אוספת לצידי חברות טובות, מכל תקופות חיי
- אני מאוד אוהבת אתגרים לפיצוח, ולא מוותרת בקלות
- המשפחה שלי והאחים שלי הם האוויר שלי לנשימה

 

אז למה לעבוד איתי?

כי חשוב לי שתצליחו, אבל באמת.
המדיה החברתית היא פלטפורמה חזקה ומשמעותית לשיווק, חשיפה, יצירת לידים ומכירה, ואם יודעים איך לעבוד בה נכון, אפשר להגיע לתוצאות מרשימות.
הדבר שאני הכי אוהבת בעבודה שלי, הוא, לראות את הלקוחות שלי מגיעים לתוצאות, מגדילים חשיפה, וממירים לידים. הדבר השני שאני הכי אוהבת, הוא, ללמד אותם איך לעשות את זה בעצמם.
מעבר לזה, אני גם ביצועיסטית, בעלת חשיבה יצירתית והבנה שיווקית, ויודעת לקחת את כל הקצוות הפתוחים, ולאחד אותם למכלול שיעבוד הכי נכון עבורכם.
אני מגיעה עם ניסיון מגוון, רואה את העסק שלכם ואתכם בדיוק כמו שאתם – ייחודיים, ויודעת למצוא את הבידול, ולעזור לכם לדייק את המסרים לקהל היעד הרלוונטי.
בשורה התחתונה, ההיכרות המעמיקה שיש לי עם הפלטפורמות השונות, מאפשרת לי להרחיב את המנעד השיווקי של העסק שלכם, בצורה האפקטיבית ביותר, להשגת תוצאות.


 
 
מוזמנים לצור קשר,

רונית ביטון 052-8742573