רוניתביטון
FacebookTwitterLinkedinPinterest

רונית ביטון

אסטרטגיה, הרצאות ושיווק בדיגיטל
דף הבית >> רונית ביטון


רונית ביטון, נעים להכיר

כשרוצים להגיע לתוצאות – קידום עסקים בדיגיטל!
להגדיל חשיפה, להגביר את התנועה בין האתר והדף העסקי ולייצר מכירות – אלו התוצאות שאתם יכולים לקבל באמצעות עבודה נכונה ברשתות החברתיות.
 
נעים מאד, שמי רונית ביטון, ואני מומחית במדיה החברתית, אני חיה, נושמת וחולמת קידום עסקים ברשתות חברתיות. באמתחתי יש ניסיון של כ-15 שנים בתחומי הניהול, הקמה וקידום של פרויקטים טכנולוגיים בארץ ובעולם בדגש על ראייה עסקית ומתן שירות מיטבי ללקוח.
 
כיום הרשתות החברתיות מהוות פלטפורמה חזקה לשיווק, חשיפה, יצירת לידים ומכירה. כמומחית בקידום עסקים ברשתות חברתיות, אני יודעת מה עובד, ההיכרות המעמיקה עם הפלטפורמות השונות מאפשרת לי לשים את העסק שלכם בקדמת הבמה ולהרחיב את המנעד השיווקי בצורה האפקטיבית ביותר.
אני משלבת בהצלחה את הניסיון שלי מעולם הארגונים עם היותי עצמאית העובדת עם עסקים קטנים ובינוניים, ורותמת את החוזקות משני העולמות לטובת הלקוח.
 
איך זה עובד?
  • אפיון ובחירת אסטרטגיה:
כל מהלך שיווקי מתחיל באפיון נכון. על מנת שאוכל להתאים עבורכם את השירות המדויק ביותר חשוב לי להבין- מי אתם? מהם צרכי העסק, מהי הייחודיות שלכם, מהן המטרות העסקיות והשיווקיות שבחרתם ובעיקר מי קהל היעד אליו הייתם רוצים להגיע. הבנה מעמיקה מאפשרת לי לתכנן את המסלול האסטרטגי הטוב ביותר בשבילכם.
  • התאמה שמביאה תוצאות:
בהתאם לאפיון אוכל להציע לכם את השירות המדויק, החל בבניית תוכנית אסטרטגית לעסק, דרך ליווי מותאם עסקית וניהול הפעילות ברשתות החברתיות, ועד הדרכות והרצאות סביב נושא ממוקד לבחירתכם. 
  • שירות אישי בעטיפה עסקית:
שיטת העבודה שלי מושתתת על יצירתיות, ראיה מרחבית והתאמה אישית לאופי העסק שלכם, בנוסף אני שמה דגש על גמישות וניתוח תוך כדי תנועה, השגת יעדים, מקסום המשאבים ובעיקר, תוצאות תוצאות תוצאות.
 

אסטרטגיה, הדרכות ושיווק ברשתות החברתיות – לקחת את העסק קדימה,

רונית ביטון 052-8742573